Návštěvníci

Dnes1
Tento týden50
Tento měsíc99
Celkem125601

Administrace

Jak nakupovat

Nákup v Psím Šatníku je velmi jednoduchý. V první řadě si samozřejmě projděte náš sortiment dostupný z nabídky umístěné vlevo na stránce. U vybraného zboží si zaznamenejte jeho objednací číslo, požadovanou velikost a případně i barvu. Nezapomeňte si také rozmyslet počet objednávaných kusů, způsob dopravy, platby a také způsob realizace objednávky.

Doprava a platba

Zboží Vám může být doručeno dvěma způsoby - Českou poštou na udanou adresu s příplatkem 60,- Kč za poštovné, nebo osobním převzetím v ul. Bydžovského v Praze-Malešicích. Je potřeba domluvit si předem přesné datum a čas převzetí zboží.

Vaší objednávku je možné před jejím odesláním zaplatit bankovním převodem na náš účet u České spořitelny (2998130173/0800), nebo na dobírku s příplatkem 40,- Kč.

Objednávka

Objednávku je možné realisovat jednou ze dvou námi nabízených metod. Námi preferovanějším a pro Vás výhodnějším způsobem je využití objednacího formuláře. Druhou možností je telefonická objednávka, kterou je možné uskutečnit pouze v pracovní dny od 10 do 18 hodin. Elektronická objednávka však není výhodná pouze možností objednávat zboží kdykoliv, ale také tím, že na rozdíl od telefonu jsme schopni elektronickou agendu zpracovávat i mimo běžnou pracovní dobu a Vaše objednávka má větší šanci na rychlejší vyřízení.