Návštěvníci

Dnes5
Tento týden91
Tento měsíc401
Celkem144066

Administrace

Jak nakupovat

Nákup v Psím Šatníku je velmi jednoduchý. V první řadě si samozřejmě projděte náš sortiment dostupný z nabídky umístěné vlevo na stránce. U vybraného zboží si zaznamenejte jeho objednací číslo, požadovanou velikost a případně i barvu. Nezapomeňte si také rozmyslet počet objednávaných kusů, způsob dopravy, platby a také způsob realizace objednávky.

Doprava a platba

Zboží Vám může být doručeno třemi způsoby - Českou poštou na udanou adresu s příplatkem 60,- Kč za poštovné, na vybrané výdejní místo služby Zásilkovna - vždy prosím do objednávky přes zásilkovnu pište adresu výdejního místa, (ne svoji) s příplatkem 70,- (v ceně zahrnuta i možnost platby na výdejním místě), nebo osobním převzetím v ul. Bydžovského v Praze-Malešicích. V případě osobního odběru je potřeba domluvit si předem přesné datum a čas převzetí zboží. (V době pandemie osobní odběr bohužel není možný)

Vaší objednávku je možné před jejím odesláním zaplatit bankovním převodem na náš účet u České spořitelny (2998130173/0800), nebo na dobírku s příplatkem 40,- Kč v případě pošty. Zásilkovna s příplatkem 20,- Kč.

Objednávka

Objednávku je možné realisovat jednou ze dvou námi nabízených metod. Námi preferovanějším a pro Vás výhodnějším způsobem je využití objednacího formuláře. Druhou možností je telefonická objednávka, kterou je možné uskutečnit pouze v pracovní dny od 10 do 18 hodin. Elektronická objednávka však není výhodná pouze možností objednávat zboží kdykoliv, ale také tím, že na rozdíl od telefonu jsme schopni elektronickou agendu zpracovávat i mimo běžnou pracovní dobu a Vaše objednávka má větší šanci na rychlejší vyřízení.